FiveGirls

Opět otázka ohledně mořských panen.

Dá se stát mořkou panno?Jestli se mohu nějakým způsobem a na určitém místě stát mořskou panno,tak jak a kde?A taky potřebuji vědět,že jestli to jde,tak jestli se budu proměňovat jen ve vodě a nebo by ta proměna byla na stálo???Vím že to jsou hloupé otázky,ale jen mě to zajímá.
Doplňuji:
Otázka pro BEAES:Jak ses jí stala?Co to jsou šibřiny?Jaké bylo být mořskou pannou?Jakto že nejsi už mořská panna?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já se jí jednou stala, když u nás byly šibřinky.
To je taková akce, prostě jsem se za ni převlékla a na jeden večer se jí stala.Byla jsem jen taková suchozemská panna,líčení do zelenkava by se mi jinak určitě rozpilo ve vodě. Jen tak se můžeš stát na chvilku mořskou pannou. pokud pojedeš k moři,tak se zkus nahlásit do nějakého kurzu potápění, třeba by ti to mohlo navodit ten pocit, že jsi mořská panna, pouze nebudeš mít ocas,ale ten pocit by se mohl dostavit. Tak hodně štěstí,pa B.

Další odpovědi
louhra

Mořské pany se říká ochechulím.Jsou to savci,kteří žijí ve vodě.Radši se mořskou panou nechtěj stát.

člověk

musíš se rozmyslet jestli chceš být mořskou
nebo panou
ale vinu za to nese tvůj otec,protože tě mněl s maminkou
ale nic si s toho nedělej,mnohdy je lepší být krásnou ženou,než škaredou obludou,

ReHu

BEAES > nepleť ji hlavu 🙂

9 řemesel

Nejste-li panna tak budete maximálně panou, a po „šibřinkách“ snad ani tou ne.Je to jako po „ostatcích“ …PS: ale být mořským panicem,to by bylo …

kupkina

Možná nějaký kurs u Královského námořnictva?

Molos

Určitě, u kapitána Nemo