johana 56

Opět bodování-jak se odpočítává přesunutá otázka?

Jedna z mých otázek byla právě přesunuta do anket.Byla hodnocena 1 palcem nahoru,bodů bylo smazáno 6.

Nejlepší odpověď
hanulka11

odečte se 1 bod
zřejmě jste odpovídala i na nějaké otázky které byly také přesunuty proto minus 6 bodů

Další odpovědi
fortin

Zakázal jsem zaplňování původních rubrik zbytečnými dotazy. Vždy bude odečteno tolik bodů, kolik jste získala třeba odpověďmi na otázky které byly odsunuty na tuto kolej. Většinou vám přesunou otázku někteří uživatelé, někteří by jinak přesunout otázku chtěli:)

tom004

Hrozně nerad,ale musím s divným odečítáním souhlasit. Před chvílí jsem přišel za přeřazení otázky o 14 bodů. Poslal jsem e-mail adminovi.

fortin

Ty, a co tam čepují?