Opera-aktualizace

Jak zakázat opakované nabídky aktualizace opery používám Operu 9.63 u které chci zůstat a stále mě to nabízí novou verzi Opera 11.1 se kterou jsem měl problémy předem děkuji

Odpovědi
Aznoch

Stiskněte Ctrl+F12 (nebo Nástroje → Nastavení), na záložce Advanced (Pokročilé volby) najděte vlevo Security (Zabezpečení) a tam je možnost výběru, jak se má Opera chovat ohledně aktualizací.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz

doyle thomas

Mám stejný problém s neustálými nabídkami aktualizací od Opery, takže mě tvoje příspěvek zaujal. Je frustrující, když chceš zůstat u starší verze a stále ti systém nabízí aktualizaci na novou. Mohl bys mi prosím poradit, jak přesně jsi zakázal ty opakované nabídky aktualizace? Moc by mi to pomohlo, protože mám podobné problémy s nechtěnými aktualizacemi. Díky předem za jakoukoli radu!
I think house of hazards will be suitable for you.