Nabízená aktualizace

Mám nastaveno aktualizace – nestahovat- neinstalovat pouze oznamovat ale stále se nabízí aktualizace Windows XP(KB898461)je možnost zastavit upozornění na tuto jedinou aktualizaci nechci uplně vypnout aktualizace co vůbec tato aktualizace obnáší děkuji

Odpovědi
Michal Kole

Na webu Windows Update www.Windowsup­date.com dejte skrýt aktualizaci

anonym

už přesně nevim, jak to bylo u WinXP, ale u novějších je klik pravým na aktualizaci a dát skrýt.. pak už neotravuje.. u XP myslim, že to bylo naject do aktualizací až se tam objeví, tak jí ODškrtnout a potvrdit.. pak by mělo vyskočit okno typu: Chcete i nadále nabízet neoznačené aktualizace.. (něco takovýho nevim přesně).. kliknout teda, že ne.. a je po problému.. aktualizace neproběhne

zrovna tudle aktualizaci bych Vám, ale doporučoval, aby proběhla. Její popis:
Tato aktualizace nainstaluje trvalou kopii služby Instalační služba balíčků systému Windows, která umožňuje, aby stahované aktualizace softwaru měly významně menší velikost.
(zdroj, kde je popis aktualizace: http://www.mi­crosoft.com/dow­nloads/detail­s.aspx?Family­ID=50c334e1-9a67-4b99-a65a-069b79267856&­displaylang=cs)