Avatar uživatele
Rokio

Jak se neotravuje na Odpovědi.cz?

Na jiných webech je neobtěžovat snadné. Co mám ale vykonat, abych to nedělal tady?

Kterou léčbu byste mi doporučili, abych tu nekušnil?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 30 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Na to se zeptá jen dement, protože ten komu to pálí, se ptát nemusí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hard work

1 otázka denně a dobře si rozmyslet na co se ptáš, aby ti to bylo k něčemu přínosné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

To musíš k psychiatrovi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kámo tady je to výjimka tady je to nastaveno tak že jednou přijdeš a už tady musíš vysírat po zbytek života života ovšem za to nemůžeš je to marný na víně je umělá inteligence inteligence která tady na řadové ynteligenty působí podobně jako polibek jihoamerický žáby 💁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Tak, že se nepokládají, například otázky, jako je tato. 🤦‍♀️

Máš problém se svým okolím? Začni u sebe. Nevíš jak? Tvůj problém! 🙄

A nebo Ti to mohu říci ještě jinak: mne by v životě nenapadlo jít do operní kavárny. V životě! Proč? Protože, za prvé, tam nebudu zapadat oblečením. A ne, já se „do tučňáka“ kvůli tomu fakt oblékat nebudu. Protože, za druhé, tam nebudu lidé, se kterými bych si měl co říci. A když, nebude jim „po chuti“ můj způsob mluvy. A, za třetí, nebude mi tam vyhovovat cenová relace.

Tak tam, prostě a jednoduše, nepůjdu. Ani do nějakého „Klubu diplomat“, nebo tak něco, prostě milostivý pane sem a rukulíbám. Ani mne to nenapadne!

Ty tam půjdeš. V džínách, v hubertusu, se stovkou v kapse a budeš se divit, že Tě odtamtud vyprovodí! To je ten problém.

Pokud nejsi s to nekušnit svou osobou, prostě se neptat na otázky stran své osoby (ne, opravdu to tu není psychiatricko-psychologická poradna!), neptat se na dětinské otázky „proč?“, atp., tak sem – prostě a jednoduše – nechoď.

Celý příběh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Jednu otázku týdně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek