tony2412

Jak zabránit neustálé aktualizaci?

Mám OS W 10 a neustále se mi stahuje aktualizace : „Aktualizace Service Pack 3 sady Office XP – chyba 0×80096004“ ostatní aktualizace se stáhnou a nainstalují v pohodě,pouze ta jedna ne,když otevřu historii aktualizací,tak tam je třeba 10× ten Service Pack 3 Office XP že se to nepodařilo nainstalovat a pořád dokola,u W 8,1 šlo vypnout konkrétní aktualizaci a tady to nejde?//Jenomže já Office XP nemůžu odinstalovat,pro­tože to v počítači nemám,projedu všechny programy a není to tam,dám to do vyhledávače a nic takovýho mi to nenajde!Prostě pořád se mi vnucuje ta aktualizace,a to bylo už i u W 8,1 jenže tam ta konkrétní aktualizace šla vypnout a už pak neotravovala…

Odpovědi
anonym

Sadu Office XP odinstaluj ručně,tak kde to máš uložený.
Pokud to nejde ručně,odinstaluj pomocí Glary utilties
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/gla­ry-utilities/
Po instalaci tohoto progrmu klikni na ůdržba a opravy a tam máš políčko správce odinstalátorů,tam to najdeš.

http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-10/support