Opel Omega Komby 2,5 6valec turbodiesel

Zdravim blika mi kontrolka na palubni desce ve tvaru motoru s bleskem vym ze se to tyka elektriny ale nevim jak to opravit prosim poradte?

Odpovědi
audi-quatro

zdravím tě,tento problém znám snad ti pomůže moje rada ta kontrolka značí naftový filtr asi ho máš ucpaný,já ho vyměnil a vypojil baterii na cca 30 vteřin a přestalo to.Ale já mel audi Tdi"

Vaclav-p

Hlásí to chybu motoru u Omegy naprosto běžné. Řešení – diagnostika v servisu nebo vyblikání chyb. postum na opelklub