Co když nahlášení otázky beru jako poslední kapku pro deaktivaci?

Mějte se.

Apel: Web má šanci pouze ve chvíli, kdy jména nahlašovatelů budou veřejná pro autora otázky. Nejde o soukromí, ale konfrontaci s autorem otázky, který si s tím dal práci.

Diskutujme, nesouhlasme, předávejme poznatky a postřehy. Stále se učím, jsem otevřen konfrontaci. Ale ne, jen se to přechází a karavana jede dál.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Ono nahlášení otázky beru jako poslední kapku pro deaktivaci. Díky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Neblbni, na to si časem zvykneš a budeš si myslet něco o idiotech. Bylo to smazáno adminem, nebo to někdo nahlásil? To je nakonec jedno, někdo tady nemá rád politické debaty, zvláště když jsou namířeny proti komunistům. O jednom takovém tupounovi z Šumavy tady vím. Mně to tentokrát nakrklo proto, že jsem napsal obsáhlou odpověď a pak jsem zjistil, že otázka nyla smazána. Tak radši vol jiná témata, ale ne jako zdejší tapetáři, prosím.

Další odpovědi
ElonMusk

Souhlasím. Člověk by čekal, že server tohoto typu bude nastaven tak, aby nezabraňoval pluralitě názorů. Namísto toho jsem zde několikrát zaznamenal mazání/skrývání otázek i odpovědí.

Deaktivace je správná cesta, je to tu jen ztráta času – uživatelé nejsou schopni spolknout názor jiného, často nejsou schopni odpovědět na dotaz a odpovídají na něco jiného, a hlavně se tu točí jen ti stejní lidé → což nevede ke kvalitním odpovědím.

ivzez

To se tu někdy stává, podle mne by byla škoda to hned vzdát.

Vaše otázky (tu „smazanou“ jsem neviděla) i odpovědi na jiné otázky čtu ráda.

Midas

To chce klid. Ale taky to tak vidím.
Taky mě to naštvalo. Já tam napsal, tak kvalitní odpověď. :'D ..a teď si ji nikdo nepřečte. :(
Já to taky asi zabalím… ;)

Ne, že bych se tě chtěl dotknout, ale myslím, že to tu nikho moc nazajímá. A ty fanatické, zaujaté nahlašovatele už vůbec ne. ;)

Nela56

Na začátku používáni této stránky jsem na tom byla podobně, už mě to nebavilo, ale ted už nad tím prostě mávnu rukou a říkám si, že přeci nemůžu udělat radost těm, kteří mě zde nemají rádi a mají se mnou spory tím, že odejdu :D Už jsem také často psala adminovi, že nesouhlasím s tím, že některé otázky, které jsou naprosto v pořádku, jsou smazány a naopak otázky, které by zde neměli co dělat, tu dále zůstávají.. Tak snad to taky časem pochopí :)

anonym

Shodou okolností jsem svou žádost o výmaz vlastního účtu posílal dnes adminům také, ne přímo z důvodu cenzury, spíše z důvodu celkově klesající úrovně otázek, které už jednoduše nejsou příliš zajímavé ani inspirativní (snad až na vzácné výjimky).

Uvidíme jak rychle žádost zvládne admin vyřídit, ale účet teď asi může zaniknout každým okamžikem.

Touto cestou se tedy se tedy loučím a ať se Vám ve vašem offline životě daří využít svůj čas co nejpříjemněji a přitom smysluplně.

Na shledanou – a třeba zas na jiném serveru, v jiném čase 🙂

anonym

Pokládal jsem tě za kvalitního uživatele. Rozumím ti, vnímám to podobně. Měj se fajn.

Vojta24

ElonMusk: to je zde bohužel naivní pohled. Tento server efektivně není nastaven protože veškerý jeho vývoj skončil a zdechnul už v roce 2012 !! A to ještě v době kdy to tu vlastnila akciovka ASPA. Ta ho prodala dnešnímu majiteli a ten už na to nesáhnul vůbec až dodnes a jen to nechává hnít.

Vojta24

Jak by řekli v Avataru: „Zřím tě, vole.“ … Tohle je zkrátka problém, se kterým se tady důvěrně potýkáme úplně všichni a pořád.

Ale je tě škoda, řadu tvých odpovědí jsem si rád přečetl a máš to narozdíl od mnohých co tu zůstanou navěky v hlavě dobře srovnaný. Ale budeš mít čas na smysluplnější věci a to je určitě pozitivum.

Vojta24

mimochodem nezmíníš alespoň tady v diskusi jakou otázku ti vymazali ? Co jim na ní asi vadilo ? Jen tak pro lepší představu o motivaci mazálků.

anonym

Díky, přesně, mám smysluplnější věci :)

Bylo to o reflexi mezi dcerou a matkou, matka byla disidentka za bývalého režimu a ptal jsem se, jak vnímáte její příběh a následnou reakci na slova dcery. Možná otázku admin vrátí, ale je mi to jedno. Asi někteří nezkousnou určitý typ otázek.

led

Hodnotiť, či otázka, príspevok, bol nahlásený oprávnene pre porušenie pravidiel, alebo neoprávnene, možno len ak poznáme text toho konkrétneho príspevku. Komentovať oprávnenosť/ne­oprávnenosť mazalovej činnosti bez znalosti textu je len prázdne mlátenie slamy.
Ak bol váš príspevok nahlásený neoprávnene, môžme veriť, že ho admin vráti medzi živé príspevky.

PS. Palčeky nespokojnosti (palčeky dole) dokázali narobiť veľa zlej krve. Kedysi, keď sa dávali palčeky dole s uvedením užívateľa, to začalo robiť rozbroje medzi užívateľmi a preto to admin zrušil.

Vojta24

ačkoliv palce dolů Institut nezmínil, nezatracoval bych je jen proto, že to místní admini zvorali. Ony totiž velmi dobře fungují na zahraničních serverech, mnohem úspěšnějších podobného typu a rozhodně mnohem lépe než to zdejší skrývání na základě privilegované­ho bonzu.

Proč palce dolů na stackexchange fungují tak efektivně ? Jak je to možné, aha, nejspíš si tam dávají záležet na tom, aby tu pravomoc neměl někdo, kdo ji zjevně zneužívá, dávají si tam záležet na zpětné kontrole, tom aby uživatel který dá palec dolů byl dopředu upozorněn že je to krajní řešení aplikovatelné pouze v případě, že odpověď je chybná a že jeho hodnocení bude přezkoumáno a na základě toho mu může být privilegium odebráno a o tohle se tady nikdy nikdo nestaral, bohužel a to je ten problém proč tu možná palce dolů nefungovaly. Tam jsou limity, které tu nikdy nebyly, že palec dolů nemůžete dát jednomu uživateli dvakrát po sobě ani v jeden den, že nemůžete dávat palce dolů pokud sami jste nezískali za předchozí týden určitý minimální počet pozitivních palců, a tak podobně, kdyby to takto bylo zavedeno i zde, fungovalo by to.

anonym

Palečky dolu tady nebyly vůbec zmíněny.

led

Palčeky dole boli rovnako užívateľským hodnotením ako palčeky hore a nahlasovanie (a prípadné skrytie strieborným alebo zlatým užívateľom) otázky.
Pôvodne administrátori považovali užívateľa, ktorý dosiahne striebro, alebo zlato, za rozumného…
Ale časom sem prichádzali ziskuchtiví užívatelia, ktorí si vytvárali vlastné pravidlá a na pôvodné zvysoka kašlali. A začali rozbroje.

anonym

A je fuč. Ach jo, ti komunisté nedají slušným, chytrým lidem pokoj.

led

A to ako viete? Viete, kto a čo?

anonym

Komunisté a historie mluví za vše.

anonym

I já zde budu brzy deaktivován a kritické pohledy na komunisty budou ta tam.

anonym

Ivzez: Děkuji, já vím, ale mě jde o princip. Tito uživatelé svůj nesouhlas mohou napsat, ale nahlásit?

anonym

Kepler: Jsem přesvědčen, že jsem kodex neporušil, ale nahlášeni bylo čistě ze zaujatosti. Kvůli těmto lidem nechci měnit svá témata, podřizovat se a vlastně podporovat tento web. Takových, jako jsi ty, tu tolik žel není, protože jsi kvalitní uživatel.

anonym

Midas: Ať souhlasím nebo ne, děkuju za tvou reakci. Tvou korekci nadpisu jsem vzal na vědomí.

anonym

Doplněni: Ale tak snad se mohu zeptat. Nebylo to nic proti kodexu. Sám se učím. Netlačil jsem ani jednu osobu.

Midas

Samozřejmě. Proti kodexu to taky nebylo, ale to je různým nehlašovatelům jedno. Asi stačí, že tě namjí rádi nebo se jim nějak znelíbí tvoje otázka… Pravděpodobně nějaký zlatý, nebo stříbrný nahlašovatel, když to tak rychle zmizelo.