xiperio

Omezují vás policejní kontroly? Mělo by jich být více, nebo méně?

Aby nás mohli policajti zbavit potenciálně nebezpečných řidičů (ožralých, zfetovaných, nezpůsobilých) Tak nás musí zastavovat a kontrolovat, aby ta nebezpečná havěť v těch policejních sítích uvízla. Bohužel jinak se to dělat nedá. Myslíte si, že by policajti měli dělat více, nebo méně kontrol? Omezuje vás to, nebo jste rádi, že makají ve váš prospěch?

Nejlepší odpověď
Drap

Neomezují. Klidně ať je více kontrol

Další odpovědi
led

Lepšie je radšej pretrpieť niekoľko preventívnych kontrol, než sa viezť v igelitovom vreci, alebo drevenom futrále. Aj keď ma tie kontroly stráášne otravujú a zdržujú.

cukrar

Mnoho let tvrdím, že policejních hlídek je žalostě málo.
Vůbec mne to neomezuje, páč mne nezastavili více jak rok, a to jezdím denně.

Emefej

Neomezují.

Dochy

Také s nimi nemám potíže. Mně alespoň 5 let nikdo nezastavil. Ne že bych jezdil denně, ale jezdím víc než dříve a stavějí mně méně.

elkon

Nepotkal jsem policistu na silnici několik let.