astor

Oloupalo se mi víčko od remosky, které je potaženo teflonem. Vadí to?

diky

Nejlepší odpověď
petra15

Teflon nesplnuje podmínky dnesních nároku na materiál pricházející do styku s potravinami. Je to nekdejsí moderní francouzská technologie z doby „asbestových obleku“ a hliníkového nádobí. Zacne-li se ti teflon loupat – hned vyhodit a príste uz nic takového nekupovat. 🙂 Na rakovinu si clovek strádá…„sbírá body“…a za cas ji dostane a pak se diví…:-)

Další odpovědi
anonym

U starší verze byl použit hlinik dnes je povrchová uprava teflon tak jeli funkční tak používat dále

anonym

Pokud se ti ten potah neoloupal do jídla, nevadí…
Jen se ti bude ten dekl hůř umývat.

Děda Louda

Je mi to naprosto jedno.