Michal Kole

Olmypijští sporkovkyně a sportovci co draží svoje gumové holinky, vydesinfikovali a ODSMRADILI je než je dali do dražby?

http://plzen.id­nes.cz/aukce-olympijske-kolekce-tenistka-andrea-hlavackova-f93-/plzen-zpravy.aspx?c=A120831­_162841_plzen-zpravy_pp

Přece na prodej bot platí nějaké „hygienické“ předpisy nebo ne ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ale houbelec, to by ztratily na ceně. Jejich hodnota tví právě v tom, že je měli olympionici při zahájení olympiády. Fanoušci si je vystaví v ochraných boxech a budou se k nim modlit ;o)
Kdyby lidi chtěli tytéž holínky na nošení pro sebe, tak by si koupili nové ve specializovaných obchodech a na netu.

Další odpovědi
www

Promiň, ale samo o sobě spojení ty+hygiena či voda a otázky s tím související je pro mne zcestné.
Navíc: a co třeba historické věci a sběratelé. Myslíš, že taky někoho zajímají jakési hygienické problémy? Navíc, ti sportovci nejsou nemytá čuňata co smrdí atd. Ne všichni totiž musí smrdět 😁! A ikdyby-než to dají do dražby či kam, postarají se o ty předměty jako každý jiný normální člověk.

baghira

Ty botz nikdo nekupuje, aby v nich chodil, ale jako sběratelský předmět. A v tom případě je pot olympionika vítaný bonus :)

Sportovci o svoje nohy pečují, protože je většinou jejich nohy (a potažmo celé tělo) živí. Tys to asi nikdy nezažil, ale denně umývané a pravidelně ošetřované nohy nesmrdí, ani když se zpotí.