bauerlukin

Olejové lubrikanty a lékařský silikon, případně tpe – jde to dohromady?

mam otazku jestli se lékařský silikon anebo tpe(termoplastický elastomer) snese s olejovými lubrikanty. Díky předem

Odpovědi
dubraro

TPE je odolný proti oleji i silikonu.
Na rozdíl od latexu, který může být olejem narušen.

bauerlukin

tpe přeci je material ze kterého se vyrábí sexuální hračky, silikon taky, tedy nerozumim tomu co jste napsal…

dubraro

Předpokládal jsem, že jádrem vaší otázky je vztah mezi materiály, z nichž se vyrábí kondomy (TPE, latex) a materiály lubrikačních prostředků (silikonový nebo přírodní olej).