FlAsh_7

Odkdy je člověk tlustý?

Je pro to nějaké pravidlo nebo tak něco, od kdy je člověk považován za tlustého?

Odpovědi
Kepler

Objektivně o tom vypovídá hodnota BMI https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Index_t%C4%9Bl­esn%C3%A9_hmot­nosti Jinak je to dost subjektivní a závislé na osobním vkusu. Některé dospívající blbky se považují za tlusté, i když na nich hvízdá vítr. Na druhé straně taková Halina Pavlowská je už mimo diskuzi – morbidní obezita.

Hlada

Od BMI=30. Nejdřív ale na to musí mít.

jirka F

To je individuální,dle typu postavy zda je křivý či rovný atd.

Ametyst

Někdy musím obdivovat, jak si neforemné ženy a dívky v leginách sebevědomě nosí svá přebytečná kila. 🙂