Avatar uživatele
CarJa

Tlustá obličej,co s tím?

Jo teď se smějete tomu nadpisu, ale potřebuji poradit proste břicho moc velké nemám nejsem nějak extrémně tlustá ale mám takovej špekatej obličej:/. Zní to dementně ale neznáte nějaké cvičení na to apod? Dekuju

Zajímavá 0 před 3783 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Plastická operace to vyřeší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Smích. Většinou by toto mělo do dospělosti přejít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Taky jsem to zažila. Dle fotky obličeje mě tipovali jako tlustou a pak byli překvapeni, jakou mám postavu… Smála jsem se tomu a směju do teď. Pokud máš ok postavu, kulatý obličej je pěkný, zvlášť když se směješ.:-) Pokud postava ok není, zhubni a zhubneš i na obličeji. Tak se zkus víc smát a ber to jako cvičení obličeje, ono to taky cvičení je.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vaneeeeeeees

Plastická operace (y) ale, sebevražda to jistí ;) …Prosímtě, užívej si život, nech bejt onličej když sama víš, že to zní dementně, tak to neříkej/nepiš ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarySan

No obličej se ti bude ještě do dospělosti formovat, já mám takový dětský kulatý obličej, ale každému by se měl vyformovat ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

Tak to nechte nějak odsát nebo se prostě přijměte taková, jaká jste. Moje přítelkyně měla opačný problém. Podle ní měla nevýrazné rty, takže šla do zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou u https://mybes­tcare.cz/este­ticka-klinika/vypln-rtu/ a teď jí to teda hodně zvedlo sebevědomí. A je teda pravda, že polibek od ní je teď taky o něco lepší, ale já ji mám rád taková, jaká je i jaká byla. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek