CarJa

Tlustá obličej,co s tím?

Jo teď se smějete tomu nadpisu, ale potřebuji poradit proste břicho moc velké nemám nejsem nějak extrémně tlustá ale mám takovej špekatej obličej:/. Zní to dementně ale neznáte nějaké cvičení na to apod? Dekuju

Odpovědi
Drap

Plastická operace to vyřeší.

huxa

Smích. Většinou by toto mělo do dospělosti přejít.

lota

Taky jsem to zažila. Dle fotky obličeje mě tipovali jako tlustou a pak byli překvapeni, jakou mám postavu… Smála jsem se tomu a směju do teď. Pokud máš ok postavu, kulatý obličej je pěkný, zvlášť když se směješ.:-) Pokud postava ok není, zhubni a zhubneš i na obličeji. Tak se zkus víc smát a ber to jako cvičení obličeje, ono to taky cvičení je.:-)

Vaneeeeeeees

Plastická operace (y) ale, sebevražda to jistí ;) …Prosímtě, užívej si život, nech bejt onličej když sama víš, že to zní dementně, tak to neříkej/nepiš ;)

MarySan

No obličej se ti bude ještě do dospělosti formovat, já mám takový dětský kulatý obličej, ale každému by se měl vyformovat ;)

Michálek1245

Tak to nechte nějak odsát nebo se prostě přijměte taková, jaká jste. Moje přítelkyně měla opačný problém. Podle ní měla nevýrazné rty, takže šla do zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou u https://mybes­tcare.cz/este­ticka-klinika/vypln-rtu/ a teď jí to teda hodně zvedlo sebevědomí. A je teda pravda, že polibek od ní je teď taky o něco lepší, ale já ji mám rád taková, jaká je i jaká byla. :)