ODTAZENE AUTO V ZAHRANICI

MAM DOTAZ MEMU KAMARADOVY ODTAHLI AUTO V ANGLII PROTOZE SPATNE PARKOVAL.UZ JE TO ZHRUBA MESIC CO JE BEZ NEJ A ANI NEVI KDE SE AUTO NACHAZI PROBLEM JE VTOM ZE MA AUTO V CZ NA UVER PRES GE-MULTISERVIS KTERY UZ ASI 6 MESICU NESPLACI.JE MOZNE ZE BUDE UK KONTAKTOVAT NEJAKYM ZPUSOBEM CZ A BUDOU PATRAT PO MAJITELI AUTA NEBO HO JEDNODUSE ZVRAKUJI?A JESTE JESTLI UVEROVA SPOLECNOST TREBA NEJAK PATRA PO TOM AUTE?

Odpovědi
Hanny Pfanny

To je divné, já když byla v Anglii a špatně zaparkovala nebo jsem zaparkovala na parkoviště bez placení tak to skončilo jen pokutou.Ovšem jednou přítele policie chytla, že neměl zaplacenou pojistku a auto mu vzali.Kam auto odvezou a jakým způsobem si ho vyzvednout jde zjistit na policii a to myslím, že i v případě odtaženého auta. Jenže pokuď vím, tak za to, že to auto někde oni mají a ,,hlídají´´ ho tam do vyzvednutí,tak za to se denně počítá nějáká sazba,takže pokuď tam má auto už víc jak měsíc tak vyzvednutí auta bude sakra drahý plus určitě pokuta za to špatné parkování.Myslím,že na policii by se to určitě dalo zjistit…

P.S. když si přítel auto vyzvedl tak platil právě za to ,,pohlídání´´ a pak ho povolali k soudu kde mu sdělili výši pokuty a domluvili se jakým způsobem to splatí…