Avatar uživatele
špulka

Odsuzujete ženy za to , že některé si vydělávají nebo přivydělávají v night clubech , relax clubech pro pány ?

Doplňuji:
Myslím mají finanční problemy a je to jediné řešení jak se můžou dostat ze sparů exekucí atd. Třeba přitel je zadlužil proto to dělají.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, johana 56, Lucijej, Damiana před 4194 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Takové „řemeslo“ v různých obměnách existovalo v každé společnosti. Neodsuzuji nikoho, je to každého věc. Já bych si tímto způsobem nevydělala ani na slanou vodu :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Neodsuzuji. Je to jejich věc, nevím, co je k tomu vedlo – jestli finanční nouze, tak co k tomu dodat… není jim co závidět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Neodsuzuji nikoho za své povolání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

je to každého věc , nikoho neodsuzuji, když na to má žaludek
pro mne by to ale nebylo
Doplňuji:
pokud si tak potřebuješ přivydělat, tak do toho nikomu nic není

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Pro mě to je povolání jako každé jiné, je rozdíl mezi prostitutkou a kur*ou :)

A proč někoho odsuzovat, že si alespoň nějakou práci našel? Lepší, než aby se dívky váleli doma a bolel je zadek z nicnedělání…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Ne,dělají mužům dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Neodsuzuji je, ale.. Vždy mne „zajímá“, zda to byla skutečně jediná „možnost“ a opravdu nemohly jinak. Podle mne se vždycky nějaká ta šance najde. Ženy a dívky, které se tímto „povoláním“ živí, jsou totiž nejčastěji narkomanky, alkoholičky, někdy ale i vzdělané dívky, které si chtějí dopřát luxus, na který nemají. Jedno je ale jisté – musí na to mít žaludek, což svým způsobem dokonce obdivuji. Ty závislé udělají pro drogu cokoli, ty chamtivé nejsou dost hrdé – můj názor. Pokud ale některou z nich nějak odsuzuji – či spíš – naprosto nechápu, pak je to přesně ta, kterou popisuješ – jestli si nějaký kretén nadělá dluhy a ona kvůli jeho blbosti začne šlapat – je jenom hloupá. O oběti lásce se nedá hovořit ani v nejmenším, tohle je normální kuplířství a vypočítavost chlapa, který si je jistý, že se o jeho chyby někdo postará. A to – že tím totálně zničí jiný život, to už je takovým typům jedno. Je to sobec. A jestli to ten dotyčný neví – a ona „vydělává“ bokem, aby mu udělala „radost“ je to nána, která na svou „lásku“ brzy ošklivě dojede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je lepšie, keď to robia tam (kde majú aj zdravotnú starostlivosť, odvádzajú riadne odvody), než keby to robili na ulici, parku, lese, alebo kdesi inde „na riziko“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Neodsuzuji, není proč, je to pro ně jen práce, i když někdy možná i příjemná. Kolikrát se ani nic „intimnějšího“ nestane, někdy si chlap rád rozumně popovídá, když to doma nemá…
A měl bych snad odsuzovat gynekolga za to, kam pořád kouká?
Odsuzuji pouliční „sociální pracovnice“ za to, že nebývají pod lékařskou kontrolou a mohou být šiřitelkami hodně nepříjemných chorob, o odvodu daní ani nemluvím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Záleží na tom, kde končí hranice toho přivýdělku. Pokud je to tanec, proč ne. Ale nemusí se jít až do čisté nahoty – tam už to je laciná zábava.
Pokud jde o prostituci jak tu mnozí píší, že tyto ženy odsuzují, tak je otázkou, zda by nebylo vhodnější odsuzovat jejich klienty, kteří platí. Tak kde je poptávka, tam bývá i nabídka.
A to samé i o přenosu pohlavních nemocí – ty přenáší i uživatelé služeb prostitutek. A přitom nikdo nemluví o tom, aby tito muži chodili pravidelně na kontroly, zda nejsou přenašeči apod.
Jinými slovy – nedívejme se na některé problémy společnosti zažitým pohledem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Každého věc. Každý musel mít na výběr a rozhodl se tak, jak se rozhodl podle svých východisek. Mohl mít na to vliv nedostatek financí, pro někoho to může být i koníček nebo lehká cesta k drogám. Je to potom jejich věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

neodsuzuji,to my nenalezi,ale nechapu to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Huxa
kdybych měla nezaměstnanou dceru, tak radši ať leží od rána do večera u tv, než tohle, to snad nemyslíš vážně?

před 3479 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek