ondras18

Odstranění složky

Nejde mi z plochy odstranit složka se hrou. Píše to, že složka, nebo soubor je otevřen v jiném programu, ale já nevím v jakém. Není na to nějaký program? 🙂 Díky

Nejlepší odpověď
www

Zkusil bych, zda si s tím poradí Revo uninstaller.

Další odpovědi
badisko

pockej nebo restartuj pc…nebo je tady nastroj na tyto veci a to http://www.slu­necnice.cz/sw/un­locker/
Doplňuji:
pokud mas nejakej program na hry treba Game Booster tak nejdrive odstran tu hru z nej mohl by ho vyuzivat a proto ti slozka nejde odstranit…

odpomass

Ccleaner, nebo pomocí regedit, ale především nejprve restart pc…