Chapadláček

Odpovídají zde na otázky kvalifikovaní odborníci z různých odvětví a oborů?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Spíš je to tu jak v hospodě u piva. Tu a tam se najde rozmuná odpověď, ale jistější výsledek si ve většině případů najdeš-li na internetu sám.

Další odpovědi
Kelt

Na blbou otázku blbá odpověď. A pokud chceš odbornou odpověd, tak si vyhledej odborníka na internetu, na vysoké škole apod.

paul1

Určitě se někteří najdou, ale ze všech oborů to určitě nebude.

led

Na kvalifikovanú odbornú otázku môžete dostať aj kvalifikovanú odpoveď, nielen laickú. Myslím, že len málo skutočných odborníkov na tunajšie laické otázky odpovedá odbornými vyjadreniami, ktoré by mnohí ani nepochopili. ale odpovedajú tak, aby ako laici ste pochopili, čo veľakrát sa tu potom považuje za nesprávnu odpoveď.

Rocker

No jistě…🤣

jirka F

Částečně ano, ale většinou ne. Spíše je to taková diskuzní poradna.

rrihamirek1

Totalni souhlas s Kazatelem. Je to tu jak svabi na pivu. 😁
Ja se ale specializuji na narodni tradice a politiku.

Jiří Bohumil

Občas určitě ano. Ovšem pokud to sám nesdělí, tak to nezjistíš. Ale jsou to pravděpodobně velmi řídké případy.

rrihamirek1

Totalni souhlas s Kazatelem. Je to tu jak svabi na pivu. 😁

Ametyst

No a proč ne? Ta covidová absence hospody se přece musí dohnat. 🙂