Rokio

Odpovědi kterých uživatelů na tomto webu bývají podle vás obvykle nejkvalitnější?

Podle mě mezi TOP 3 patří Disraeli, annas a Filip. Nepíšu, ve kterém jsou pořadí.

Všichni tři poskytují vyčerpávající a velmi dobré odpovědi. Jsou také slušné. Annas navíc sleduje nejnovější trendy v českém jazyce.

Co myslíte vy? Koho byste chtěli vyzdvihnout, pokud jde o kvalitu odpovědí uživatelů Odpovědi.cz?

Odpovědi
rrihamirek1

Ja mam z nich rad pouze Annas. Jedina se chova vzdy slusne a na urovni. To se o ty povedeny dvojce Disraeli+Filip rict urcite neda. Ti jen napadaji a urazeji, kohokoliv, kdo jim nezapada do nejakych tabulek.

Kvalitne odpovida zjentek, ametyst, kazatel, paul a justin.

Filip84

To je otázka opravdu spíše na ty, co se ptají, protože já se, třeba, neptám. Ano, udělám si nějakou anketu, výzkum, jak to má tady ta komunita, ale tím Schluss.

A otázka je to – svým způsobem – bezpředmětná, protože o tom rozhoduje komunita palci. A když si zobrazíš žebříček za 7 dnů, tak jich mám nejvíce já, zjentek a Drap, a když za 30 dnů, pak já, Drap a zjentek. Tak to prostě je. 🙂

Jiná věc je, kdo dokáže pregnantně a komplexně odpovědět na složitější dotazy, protože tam to o nějakých „palcích“ moc není. Ono to ale hodně záleží na thematu. Z těch kvalifikovanějších dotazů je tu hodně právního rázu, historického obsahu, a pak gastro, jídlo, a tak podobně. Právo pobírám prakticky jenom já (pokud nevím, zůstane to buďto úplně bez odpovědi, nebo minimálně bez kvalifikované odpovědi), historii já, Disraeli a led, co jsem si, tedy, tak všiml. Gastro, jídlo a spol., záleží na tom, kdo s tím má konkrétní zkušenost, třeba GM, seraphico, da ny, různě.

Pak jsou debaty, otázky rázu filosofického, sociologického, politologického atp. A tam už se zapojuje širší obecenstvo, seraphico, já, Disraeli, hodně taky záleží, jakým partnerem v diskursu je, u těchto themat, zadavatel otázky.

Pak je další otázka, kdo je nejlepším partnerem v diskursu, v debatě. To je, pro mne, jednoznačně Disraeli, pak asi seraphico a led. Tohle jediné je silně subjektivní, protože taky záleží na tom, o čem, a jestli vůbec, je někdo schopný diskurs vést.

Filip84

Ještě jsem si vzpomněl, na dané thema:

Málo kdo z těch „chronických tazatelů“ uzavírá otázky, někteří nedají ani „palec“.

Je přece věc immanentní slušnosti, když zadám otázku, anketu, a někdo mi na ní věcně odpoví, dát mu „palec“, a když se dozvím odpověď na svou otázku, nebo je tam ta anketa už prostě dlouho a žádné nové odpovědi nepřibývají, tu otázku uzavřít – vybrat nejpregnantnější odpověď, a v případě ankety odpověď, která má největší hloubku, nebo je nejvíc zajímavá, atp., a „nominovat“ ji. Tím se otázka / anketa uzavře a nominovaný obdrží 5 bodů.

Je to způsob, jak ocenit toho, kdo si dal největší práci s tím mi odpovědět na dotaz, a zároveň on obdrží 5 bodů, takže je to i jakési zadostiučinění pro něj. Zadarmo by se „dělat“ nemělo. 🙂