allayne

Odměna za roznos letáků

Dobrý den, známá roznáší letáky a nezdá se jí ohodnocení. Nabídli ji 50 Kč za 50 ks malých A5kových letáků, není to málo? Kolik to tak stojí?

Nejlepší odpověď
mojitek

50 ku 50 ? Tak za tu cenu bych to sel delat i ja.Pokud to teda neroznasi hornikum nekde v uranovych dolech

Další odpovědi
anonym

syn jako brigádník roznášel jednou týdně letáky od Kauflandu dostal za to 1500měsíčně

hanulka11

Myslím,že to je slušná cena – u nás roznáší noviny z Kauflandu a má za to o něco málo víc, ale roznáší pro celé město.

zmimi

Já bych řekla ,že odměna je dobrá, pokud ty letáky budete roznašet někde ve městě a na sídlišti.