gurmanek

Odložíte v pondělí roušku, nebo ji budete dál nosit, i když to už není povinné?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak možná do kapsy. V dopravě a ve vnitřních prostorách to povinné je.

Další odpovědi
anonym

Nosit roušky i na venkovních prostranstvích, kde prostě jen stačí udržovat odstup a vítr vše hned rozfouká jsem také nepovažoval za nutné, ale v interiérech by tato praxe měla zůstat zachována.

Ostatně všem, kteří nejsou příznivci rychlého rozvolňování epidemiologickych opatření doporučuji změnit taktiku a roušku vyměnit za respirator ffp3. Tak budete účinně chránit sebe i pret těmi co ani roušku nosit už nebudou.

relux

Já ji určitě budu nadále nosit, aspoň pokud počet nakažených v okolí mého bydliště neklesne o 50 %

da ny

Budu ji nosit tam, kde tato povinnost trvá.
A v zaměstnání (nic nového).
Tedy roušku stále u sebe :)
Pokud budu mít rýmu, virozu atp (jednorázové nosím již přes 1o let)

Ponožka99

Budu ji nosit i nadále, dokud se nezmenší počet nakažených coronavirem. Raději se budu dusit v roušce, než abych se sušila v nemocnici. 🙂