Omnipotence

Z kterého filmu/seriálu je scéna dívky, která stoupne na minu?

Zdravím.
Kdysi jsem tento film/seriál viděl, ale pamatuji si z něj jen scénu, kdy mladá dívka běží po poli a stoupne na minu. Když si to v hrůze uvědomí, někdo se jí bude snažit pomoct. Mina vybuchne a utrhne jí nohu.
Mohl by mi někdo, prosím, povědět, jak se tento film/díl seriálu jmenoval? Velice mě to zajímá.

Děkuji.

Děkuji, International jsem zhlédnul a není to ono.
Pevně věřím a doufám, že si někdo vzpomene, jak se ten film jmenuje.
Sám jej hledám jako o život.

Nejlepší odpověď
briketka10

Myslím, že to byl film „International“ a v něm se (Naomi Watts)
vydala hledat (Cliva Owena), byl vězněn nějakými Rusy nebo
pašeráky, zaplatila jim peníze a nešťastnou náhodou, když před
nimi utíkala, šlápla na minu.
On (Clive Owen) volal, ať zůstane stát, a pak ho zastřelili.
Moc smutný film. Jestli je to on.

http://www.csfd­.cz/film/231489-international/

Teď jsem se mrkla na YouTube a není to ten film, ale podle popisu
si ho pamatuju, název najít nemůžu.

Další odpovědi
bolak

V jedný epizodě mas*h tam nějaká dívka vběhla v Koreji na minový pole, pak Klinger dones mapu a podle toho ji dostali krůček po krůčku až skoro ven, ale těsně před tím, když už zbejvalo jen pár metrů a byla by venku, se zjistilo, že ten plán podle kterého se orientují je mapa východního Berlína.

Ale nohu jí to neutrhlo, takže to asi nebude vono.

lejdy.můn

Cosi jsem našla, ale nevím, jestli to bude ono – jistou pidi naději mi dává hlavně ta poslední věta, ale i tak to vidím bledě. 🙂

“The Garden” is a fictional story, but one based on truth and actual events. It is the story of a 14-year-old girl named Maria whose family lives in a small mountain village in Nicaragua, along the border with Honduras. The civil war between the Sandinista army and the Contra Rebels 14 years before has left her village littered with mines. After Hurricane Mitch ripped through the country in October 1998, Maria’s village is swept by giant mudslides and many mines move from their marked-off areas. The entire village is left in an even more devastating state of desperation. Fields cannot be cultivated and cattle cannot graze because of the unknown locations of landmines. Maria “walks on tiny footpaths, never wandering” for fear of stepping on a mine. Then one day, while the she takes her family’s only cow to graze on a designated clear-field, she steps on a landmine and loses her leg.

http://www.jmu­.edu/cisr/jou­rnal/6.3/notes/to­lliver2/tolli­ver2.htm

briketka10

Ještě jsem hledala taky marně, ale ten popis mi sedí
ona na tom místě zůstala stát a on ji říkal ať jde pomalu
dál, říkala, že je už pozdě a rozprskla na kousky a on
na ni křičel Miluju Tě což už neslyšela a skončilo to tím,
že ho taky zastřelili :(