zjentek

Odkázat zoo rodinný dům za 4,5M, k tomu je zapotřebí mít zvířátka hodně rád, že?

„…paní Milada Fafková safari parku odkázala dokonce rodinný dům za 4,5 milionu korun.“>>>https:/­/www.kupi.cz/ma­gazin/clanek/13237-zena-odkazala-kralovedvorske-zoo-dum-pomuzete-ale-i-padesatikorunou

Mě některé dobré skutky prostě překvapují, no… Tak se raději ještě i zeptám a pak se mně třeba i lépe chápou, víte?

Nejlepší odpověď
Kepler

Tento bezprecedentní dar jistě vypovídá o tom, že dárkyni je osud zoo bližší než čekajícím dědicům, pokud vůbec nějaké měla. Nebo měla a neměla je ráda. V každém případě tleskám! Chtěl bych vidět ty protáhlé xichty potenciálních dědiců u notáře a slyšet skřípání zubů, případně údery spadlých čelistí o stůl…

Další odpovědi
nyjono

No … ne každý má fungující a láskyplnou rodinu. Tak proč ne.
Mně třeba zvířata nikdy nezklamala. Ani neoklamala. Na rozdíl od lidí.

da ny

Jestli nejsou dědicové, shrábl by to stát.
Nebo má pocit, že si to dědictví nikdo nezaslouží :D Nebo jim ostatní dědictví stačí.
Zvířátka jsou vždy potřebná. :)

xiperio

Jestli je to dobrý skutek nebo ne, to je úhel pohledu. Udělala to pros svůj dobrý pocit a má z toho radost. Někdo si pro radost koupí drahá auta když je nepotřebuje, drahé kožichy. šperky, starožitnosti atd .Prostě pro svůj dobrý pocit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Keplere ale ud Kupi.cz je to „bezprecedentní“ způsob jak vzkázat lidem, že s pajdou se můžou jít vycpat, viz titulek:

„Žena odkázala královedvorské Zoo dům!“ (Vykřičník) „Pomůžete ale i padesátikorunou“ (bez tečky)

Něco nádherného… Věnovat jim teď pajdu, už teď se stydím! (; (; (;

zjentek

…údery spadlých čelistí o stůl… (; D; D;🤣