Avatar uživatele
zjentek

Odkázat zoo rodinný dům za 4,5M, k tomu je zapotřebí mít zvířátka hodně rád, že?

„…paní Milada Fafková safari parku odkázala dokonce rodinný dům za 4,5 milionu korun.“>>>https:/­/www.kupi.cz/ma­gazin/clanek/13237-zena-odkazala-kralovedvorske-zoo-dum-pomuzete-ale-i-padesatikorunou

Mě některé dobré skutky prostě překvapují, no… Tak se raději ještě i zeptám a pak se mně třeba i lépe chápou, víte?

Zajímavá 0 před 1130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Tento bezprecedentní dar jistě vypovídá o tom, že dárkyni je osud zoo bližší než čekajícím dědicům, pokud vůbec nějaké měla. Nebo měla a neměla je ráda. V každém případě tleskám! Chtěl bych vidět ty protáhlé xichty potenciálních dědiců u notáře a slyšet skřípání zubů, případně údery spadlých čelistí o stůl…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

No … ne každý má fungující a láskyplnou rodinu. Tak proč ne.
Mně třeba zvířata nikdy nezklamala. Ani neoklamala. Na rozdíl od lidí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Jestli nejsou dědicové, shrábl by to stát.
Nebo má pocit, že si to dědictví nikdo nezaslouží :D Nebo jim ostatní dědictví stačí.
Zvířátka jsou vždy potřebná. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Jestli je to dobrý skutek nebo ne, to je úhel pohledu. Udělala to pros svůj dobrý pocit a má z toho radost. Někdo si pro radost koupí drahá auta když je nepotřebuje, drahé kožichy. šperky, starožitnosti atd .Prostě pro svůj dobrý pocit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Keplere ale ud Kupi.cz je to „bezprecedentní“ způsob jak vzkázat lidem, že s pajdou se můžou jít vycpat, viz titulek:

„Žena odkázala královedvorské Zoo dům!“ (Vykřičník) „Pomůžete ale i padesátikorunou“ (bez tečky)

Něco nádherného… Věnovat jim teď pajdu, už teď se stydím! (; (; (;

před 1130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…údery spadlých čelistí o stůl… (; D; D;🤣

před 1130 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek