Odkázal vám někdy někdo majetek či hotovost?

Jako dar v závěti,třeba nemovistost nebo prašule?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
dudu

Když umíral náš děda, všechny si nás svolal k sobě a povídal „milé děti, nic nemám akorát dluhy a to ostatní si spravedlivě rozdělte mezi sebe“!

Další odpovědi
klumprt

Ne, dědím jenom ze zákona
🙂

anonym

U této otázky s radostí odpovím slovy setapoucha: CO JE TI POTOM!

Vyzvídáš, kdo má větší majetek než ty, aby se u tebe projevila další tvoje špatná vlastnost a ta je ZÁVIST?!

Nechápu počínání tazatele-Jugara. Ptá se a pizlička mu odpověděĺa popravdě a on, lakota jeden, ji nedá paleček.

redy

Bohužel jo.
Nemovitosti i hotovost, když zedne na den stojíš sám, jako kůl v plotě, je ti úplně jedno že budeš dědit. Spíš jsou otázky, proč?
Nikdo ti nedá odpověď, která by tě uspokojila.
Nikdy se stím nesrovnáš.

A nebejt babčiny, tak ti pravděpodobně tady ani neodpovím…

I když se to zdá nemožný, život jde dál, říká babčina.

pizlicka

Ano.Dědictvi po tatínkovi-pole.dědictvi po babičce-menší obnos peněz.Dar od přítele-dům.