odebraly mi ř.p. přišel mi dopis o zadržení ř.p. ale nemam rozhodnutí o trestu a pokutě.Mužu dal jezdit?

Nejlepší odpověď
Drap

V žádném případě. Rozhodnutí jste převzal, tedy nesmíte řídit. Trest a pokuta bude zřejmě následovat.

Další odpovědi
greycell

a ze zajímavosti, kolik bylo pod kůží?

justis

Řídit nesmíte. Řízení bez ŘP je navíc poměrně přísně sankcionováno (ztráta 7 bodů, pokuta v rozmezí 25–50 tisíc Kč, zákaz činnosti na jeden až dva roky nevyjímaje). Vaše cesta zpět k ŘP vede přes úspěch správním řízení, ovšem zpravidla je to cesta poměrně trnitá.

Zdroj: www.justis.cz