Melounek6

Od kolika let bych měla mít kluka?

Od kolikati let bych měla mít kluka?

Už je mi 14 a ještě nikdy jsem neměla kluka. Nevím od kolikati let je to „normální“. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Palpatine

Žádný norma u tohohle není. Měj kluka kdy uznáš za vhodné. Neměla bys v žádném případě hledat vztah jen, protože ho mají ostatní nebo abys byla nějak oblíbená. Takové věci by měli přijit sami. Klidně nemusíš mít vztah ani do 18ti. Vždyt tě nikdo nežene ani nenutí. Sama musíš zjistit kdy na to budeš připravená a měla bys mít vztah především s někým, koho máš ráda a něco k němu cítíš.

Další odpovědi
ivzez

Dokud se potřebuješ takhle ptát,
máš na kluka ještě dost času.

Co je „kolikati“?

Edison

Jestli myslíš narozenýho, tak ve 14 je to celkem dost brzo.

Roman71

Pokud chceš mít stálou známost, vůbec neuškodí, když si počkáš do doby, až budeš mít základní školu i nějakou tu odbornou za sebou, ale hlavně budeš dospělá. Najdi si potom práci s jistým příjmem a zároveň můžeš hledat nějakého slušného a zodpovědného partnera. Budeš nad tím uvažovat jinak než teď 🙂

Nenech na sebe působit tlak vrstevníků, protože tím si víc ublížíš než pomůžeš 😉 Naprosto normální je počkat do dospělosti. Vůbec nic tím nezkazíš a rozhodně nebudeš litovat, že bys o něco přišla dřív než ti, co se bezhlavě vrhají do nevázaných vztahů. Takoví lidé mívají v dospělosti problém vztah udržet.