Michal Kole

Od kolika měsíců pes – samec začne při močení – čůrání zvedat zadní packu – nohu ?

Nejlepší odpověď
anonym

Sovisí to s pohlavní dospělostí , ale i fyzickými schopnostmi. Pohlavně dospívající a dospělý pes si značkuje svoje teritorium, takže záleží, o jaké plemeno se jedná, protože každé plemeno vzspívá různě rychle. Někteří psi nohu nezvedají vůbec, jedná se psy obézní nebo o jedince obřích plemen.

Další odpovědi
badisko

to bude individualni…;-)))…v kolika jsi zacal chodit na nocnik ?…

Bedy

Je to relativní, ale náš pes myslím začal zvedat tuším na 5 měsících… (ale teď si přesně nevzpomínám).

Drap

Kadý pes jinak. Některý třeba ve 4 měsících, jiný až třeba v roce