fireonwater

Od kolika let se smí používat zápalky?

Můj kamarád říká že od 18 let, mě se zda že je to blbost. Dekuji

Odpovědi
arygnoc

je to blbosť.

do 18 rokov nesmú nakupovať cigarety, alkohol, zbrane a pod.

samotné zápalky je možné kúpiť i dvojročnému decku (ale – nedoporučuje sa).
Doplňuji:
takisto môže kúpiť toluén, riedidlá, niektoré lieky, ktoré sú omnoho nebezpečnejšie, ako alkohol či tabak.

honza19hk

je to asi jedno pokud s nima budeš zacházet tak jak máš.Což znamená si počínat tak aby jsi nezpůsobil požár.