dust8

Obvykle se nechám stříhat u kadeřnice na 0,9 mm, ale jde to i na 0,6 mm? Nebo jaké jsou cca možnosti od 0,9 mm a níže?

Odpovědi
Drap

Je to limitováno číslem nástavce. Myslím, že u některých strojků jsou někde i půlky.

aliendrone

Pokud máš mašinku na stříhání vousů, tak ANO. Tedy… nominálně. Na té mé jde nastavi délka střihu od 0,4mm. Prakticky to ovšem vypadá jinak. I když sundám nástavec, tak délku vousů po střihu odhaduji na 0,5mm. Což je podle mne tak akorát, pokud chceš méně, tak vytáhni žiletky/břitvu. 😉 🙂