Sandy

Obtékání textu v textovém poli

Zadala jsem do textového pole text a vložila obrázek. Ale text se mi kolem něj neobtéká. Na kartě „nástroje obrázku“ jsem to chtěla nastavit, ale ta možnost je jakoby „šedivá“, prostě na ní vůbec nejde kliknout. Nevíte, co s tím udělat?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

protože to nejde. Nevím co jsi udělala-do textového pole text a obrázek. Vlož normálně obrázek, potom na něj jen jednou klikni a dej obtékání textu a mělo by to fungovat.
Vždy ale musíš označit objekt a potom jej upravovat. proto je políčko šedivé a nejde.