cipango

Jak obnovit fungování microsoft office word??

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nějak lze obnovit fungování microsoft office word. Nastavila jsem si tam hromadu zbytečností a chtěla bych je dát všechny zpátky tam, kde byly předtím. Existuje jiný možnost, než znovu stáhnout a nainstalovat? Předem děkuju

Nejlepší odpověď
Zbynas

Stačí v nápovědě zadat „obnovení nastavení“ a tam jako první odkaz vyjede, co potřebuješ. Pak je tam min. 5 možností, co chceš obnovit. U každého je podrobný návod.