Oblibeny herci

Jaci jsou vasi oblibeny herci?pouze 3 herce,strucny popis.U me je poradi – 1.John Travolta – perfektne hraje,frajersky styl,proste ho zeru ze vsech nejvic 2.Michael Madsen – to samy 3.Steven Seagal – porad muj oblibenec,hraje bojovy styl,duchovni prupovidky,ale posledni dobou uz nejak upada jeho kvalita, nevim,co se s nim deje

Odpovědi
led

Spomeniem len tých z nebeského javiska
Ján Werich, Karel Höger, Jožko Króner
veľkí herci – veľkí ľudia,
ak by neostali verní svojej malej stredoeuropskej zemičke a vysťahovali sa do bájmi opradeného Holywoodu boli by svetoznámi.
Aj svoje postavy nehrali, oni ich prežívali.

iceT

Nejen Seagal upadá,i jiné akční hvězdy 80 a 90 let poslední dobou berou kdeco.Taky asi stárnou,že jo.
Danny Trejo-pro ten jeho výraz
Casper van Dien-na něj se pořád pěkně kouká,ale jako herec nestojí za nic
a na třetí místo nikoho nedám,protože oblíbených herců mám hodně a dala bych je tam všechny