Zplic

Oblékáte vašeho psa? A co si o oblékání psů myslíte?

Nejlepší odpověď
Deli

Je to nesmysl! Oblečení psi jsou hrozní!

Pes je šelma, zvíře, měli bychom mu proto dopřát život tak, jak mu ho příroda darovala: tedy ve vlastním kožíšku.

Jako malá jsem si hrávala s pejskem sousedů. Jednou jsem mu z legrace oblékla svetřík mojí panenky. Pes stál jak socha s výrazem totálního pokoření a neštěstí. Samotné mi ho bylo líto, okamžitě jsem ho ze svetříku osvobodila a víc jsem to už nezkoušela.

Další odpovědi
beer

Oblékám psa, jen aby mu nebyla zima.

Já sice psa nemám, ale jsou (podle mne „přešlechtěná“) plemena a také tzv. naháči, u kterých se to v podzimních a zimních měsících přímo doporučuje. U jiných plemen se zase doporučují návleky na chodidla..
Samozřejmě, tato zvířata pak mohou působit všelijak ))

slad08

Oblékám psa, jen aby mu nebyla zima.

Oblékal, jen proto aby mu nebyla zima, ale teď už ne, protože už z toho vyrostl.

hanny 2

Oblékám psa, jen aby mu nebyla zima.

Oblékám ho /jorkšírka/ v zimě,aby se nenachladil – dávám mu takovej svetřík s rolákem,nikde ho to netáhne ani neškrtí.A ještě když hodně prší a musím ho vyvenčit.On to sice nemá rád,ale v dešti nechce jít ven vůbec.Takhle se aspoň vyčůrá rychle, a jde se domů.

anonym

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

aramah

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

DaiWoman

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

samicek333

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

Když je to třeba naháč, nebo malé plemeno, asi jako čivava, tak proč ne. Ale už jsem viděla i dlouhoststé velké psy, kteří měli oblečky, to je nesmysl a páníčkům asi nedochází, že to těm psům musí vadit.

Natee

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

Možná i proto, že psa nemám. Pokud je plemeno dost náchylné k prochladnutí, tak asi ano, ale jinak, pokud to někdo dělá jen proto, aby byl jeho psík v módě.. nesmysl.

posahanek

Oblékám psa, jen aby mu nebyla zima.

Ale jen v Zimě tekový svetřík a když proší tak takovou pláštěnečku!!!!!!!!!!­!! Ale jinak nikdy!