Avatar uživatele
Zplic

Oblékáte vašeho psa? A co si o oblékání psů myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, DusanOrlik před 4586 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Je to nesmysl! Oblečení psi jsou hrozní!

Pes je šelma, zvíře, měli bychom mu proto dopřát život tak, jak mu ho příroda darovala: tedy ve vlastním kožíšku.

Jako malá jsem si hrávala s pejskem sousedů. Jednou jsem mu z legrace oblékla svetřík mojí panenky. Pes stál jak socha s výrazem totálního pokoření a neštěstí. Samotné mi ho bylo líto, okamžitě jsem ho ze svetříku osvobodila a víc jsem to už nezkoušela.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Oblékám psa, jen aby mu nebyla zima.

Já sice psa nemám, ale jsou (podle mne „přešlechtěná“) plemena a také tzv. naháči, u kterých se to v podzimních a zimních měsících přímo doporučuje. U jiných plemen se zase doporučují návleky na chodidla..
Samozřejmě, tato zvířata pak mohou působit všelijak ))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
slad08

Oblékám psa, jen aby mu nebyla zima.

Oblékal, jen proto aby mu nebyla zima, ale teď už ne, protože už z toho vyrostl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Oblékám psa, jen aby mu nebyla zima.

Oblékám ho /jorkšírka/ v zimě,aby se nenachladil – dávám mu takovej svetřík s rolákem,nikde ho to netáhne ani neškrtí.A ještě když hodně prší a musím ho vyvenčit.On to sice nemá rád,ale v dešti nechce jít ven vůbec.Takhle se aspoň vyčůrá rychle, a jde se domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DaiWoman

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

Když je to třeba naháč, nebo malé plemeno, asi jako čivava, tak proč ne. Ale už jsem viděla i dlouhoststé velké psy, kteří měli oblečky, to je nesmysl a páníčkům asi nedochází, že to těm psům musí vadit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Proti oblékání psů nic nemám, ale nedělám to.

Možná i proto, že psa nemám. Pokud je plemeno dost náchylné k prochladnutí, tak asi ano, ale jinak, pokud to někdo dělá jen proto, aby byl jeho psík v módě.. nesmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
posahanek

Oblékám psa, jen aby mu nebyla zima.

Ale jen v Zimě tekový svetřík a když proší tak takovou pláštěnečku!!!!!!!!!!­!! Ale jinak nikdy!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek