Edison

  1. Zase bulvár.
  2. Myslíš, že tady je nějaký vědec, který se s tím setkal, nemoc prozkoumal a poskytne ti informace? Rozhodně tady nevíme víc, než víš ty. Alespoň prozatím.

Další odpovědi
Pepa25

Zdroj zprávy je seriózní (Britain’s Pa­ediatric Intensive Care Society), převzala to agentura AP, ale vlastní zpráva mo není. Chápu, že chtějí upozornit na potenciální problém, který může v současné době zapadnout, ale tohle má spíše charakter poplašné zprávy, ve které fakta poněkud zanikají.

Drap

Může být a nemusím. Osobně si myslím, že je to zase medii vyvolávaný zmatek bez jakéhokoli ověření.

Kepler

Vypadá to tak, taky jsem to četl. Prý už existuje 30 mutací kovídku, ale zatím se o té nové nákaze nic neví. To nám ještě chybělo…

Ametyst

To má jednoduché vysvětlení: pisálkové překroutili zprávu o pozitivním vlivu kouření tak, že prý nikotin funguje proti koronaviru. Rodiče koupili nikotinové náplasti a nalepili je dětem, čímž je přiotrávili. To odpovídá tomu příznaku „toxického šoku“. Místo aby pisálkové přiznali, že se jednalo o pozitivní vliv tabákového kouře, způsobili tenhle paskvil.

anonym

Nevim, článek jsem nečetl a vy očividně taky ne.
Zkuste si ho přečíst (nebo aspoň titulek), možná se tam něco dozvíte.

ihnedodpovez

Tipuji, že to je mutace koronaviru, ale „expert“ Petr Fiala již brzo koronavir zastaví, aby se vše vrátilo do normálu jako kdysi

Nandi

Astaroth47
Tuto otázku jsem položil až po přečtení toho článku.

Nandi

Všechny odpovědi a názory zatím velmi rozdílné. 🙂

Edison

No proč asi… odpověď najdeš v mé odpovědi… 😁