Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

  1. Zase bulvár.
  2. Myslíš, že tady je nějaký vědec, který se s tím setkal, nemoc prozkoumal a poskytne ti informace? Rozhodně tady nevíme víc, než víš ty. Alespoň prozatím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Zdroj zprávy je seriózní (Britain’s Pa­ediatric Intensive Care Society), převzala to agentura AP, ale vlastní zpráva mo není. Chápu, že chtějí upozornit na potenciální problém, který může v současné době zapadnout, ale tohle má spíše charakter poplašné zprávy, ve které fakta poněkud zanikají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Může být a nemusím. Osobně si myslím, že je to zase medii vyvolávaný zmatek bez jakéhokoli ověření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Vypadá to tak, taky jsem to četl. Prý už existuje 30 mutací kovídku, ale zatím se o té nové nákaze nic neví. To nám ještě chybělo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To má jednoduché vysvětlení: pisálkové překroutili zprávu o pozitivním vlivu kouření tak, že prý nikotin funguje proti koronaviru. Rodiče koupili nikotinové náplasti a nalepili je dětem, čímž je přiotrávili. To odpovídá tomu příznaku „toxického šoku“. Místo aby pisálkové přiznali, že se jednalo o pozitivní vliv tabákového kouře, způsobili tenhle paskvil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevim, článek jsem nečetl a vy očividně taky ne.
Zkuste si ho přečíst (nebo aspoň titulek), možná se tam něco dozvíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ihnedodpovez

Tipuji, že to je mutace koronaviru, ale „expert“ Petr Fiala již brzo koronavir zastaví, aby se vše vrátilo do normálu jako kdysi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nandi

Astaroth47
Tuto otázku jsem položil až po přečtení toho článku.

před 1457 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nandi

Všechny odpovědi a názory zatím velmi rozdílné. 🙂

před 1458 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

No proč asi… odpověď najdeš v mé odpovědi… 😁

před 1458 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek