Jack 12323

Objednáváte v době koronaviru zboží z e-shopů (oblečení, jídlo, elektroniku)? Nebo se bojíte nákazy?

Odpovědi
Drap

Neobjednávám, nebojím se nákazy, nic momentálně nepotřebuji

Edison

Nákup přes dobrý e-shop je bezpečnější z mnoha důvodů. Ne jen nákazy čímkoli.

terry

Při nákupech z e-shopů hrozí menší riziko nákazy než v běžném obchodě.
Nakupuji jako jindy. Potraviny v běžném obchodě, to, co potřebuji, objednám.

Dr. Darko

Není se čeho bát

anonym

Není ta otázka položena nějak nesmyslně ? Pokud se bojí nákazy tak by přece tím spíš měl nakupovat raději online aby nemusel nikde courat mezi regály. Určitě je teď vhodnější víc nakupovat online a to i potraviny, viz rohlik.cz, kosik.cz, itesco.cz apod …