bolak

Objednáváte-li si něco přes internet, od jaké částky už je pro Vás riskantní platit převodem?

(Výjimečné odpovědi budou odměněny hodnotnými cenami, 1.cena: plácačka, 2.cena: moucha)

Nejlepší odpověď
xxx3

od jakékoli – záleží na konkrétním e-shopu. Těm důvěryhodným klidně platím převodem, u těch ostatních zásadně pouze dobírka nebo osobní převzetí.

Další odpovědi
Hlada

Žádnou takovou částku nemám stanovenou.
Dražší věci kupuju jen od zavedených obchodů. Tam pošlu bez obav několi tisíc předem. Drobnosti kupuju od kohokoli, ale jen osobním předáním a zaplacením v hotovosti.

briketka10

Platím převodem jakoukoliv částku.
Žádná není riskantní.
Plácačku mám a mouchu si nech.
Stejně bude mrtvá :)))

Mc Merkurion

… nula – proto nic po internetu neobjednávám (mám rád šrumec v obchedech) …

ivzez

Já to nemám podle částky, ale podle obchodu (jako Xxx3 a Hlada).

Někde navíc existuje i možnost zaplatit převodem
až po dodání, tam už riziko nevidím vůbec žádné…

_______

Doplňuji:

PS: Beru jen první cenu…