Gus_Fring

Objednávali jste v poslední době něco na stránkách Alzy? Obdržíte mail po úspěšném dokončení objednávky? Za jak dlouho?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne a nikdy nebudu.

  1. Je to nejhorší e-shop
  2. Alzák mi jde na nervy.

Další odpovědi
marci1

Obávám se, že z kdysi poměrně spolehlivého prodejce se stává Alza prodejcem méně spolehlivým. ☹
https://obcho­dy.heureka.cz/al­za-cz/recenze/

Meal

Ano, tak do hodiny.

Arne1

Ne, nikdy. Mám jiné spolehlivě dodavatele, kteří na mne nevyrvavaji.

anonym

Ahoj Gus_Fring, já málokdy nakupuju jinde než na Alze, zatím pár reklamací a (většinou mojí blbostí) dopadly v pořádku, jsou rychlí. Potvrzení dostaneš prakticky ihned.