dudu

Obdrželi jste již výměr o zvýšení důchodu?

Jste spokojeni? Zabezpečí vám vyplácený důchod důstojné živobytí, nebo budete i nadále nuceni žít od dávky k dávce?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Ještě nedostal Se svým důchodem jsem spokojen. Někteří tolik peněz ani nevydělají. Jak kdo platil sociální a důchodové pojištění takový má důchod. Těch pět tisíc jsem daroval dětskému domovu.

Další odpovědi
Nassin

Žádný výměr se snad nedostává. Zvýšení důchodů se provádí automaticky. Jinak můj důchod je dostačující na bezstarostný život.
Omlouvám se dudu, za mylnou odpověď. Dnes jsem obdržel oznámení o výši důchodu.

GM

Výměr jsem ještě nedostala a výše mého důchodu odpovídá mému pracovnímu nasazení. Jsem spokojená.

Kepler

Zatím nedostal. Výše důchodu mi stačí díky levnému bydlení, dokonce jsem schopen i něco uspořit.

jirka F

Já mám II.stupeň tak si musím přivydělat.Ale jinak ještě jsem výměr o zvýšení nedostal.

paul1

Zatím jsem nedostal, asi až po Novém roce.

Emefej

Žádný výměr o zvýšení jsem neobdržel. S výší současného důchodu jsem nadmíru spokojený. Celý život (s výjimkou prvního roku zaměstnání) jsem pilně pracoval za nadprůměrný plat nebo mzdu, na výši důchodu se to mile podepsalo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

klob1

Ne, nedostal. A pravděpodobně nedostanu. Důchod neberu, ani nic podobného. Příjmy žádné, ale výdaje tučné, co se týče státu a placení pro.