Avatar uživatele
dudu

Obdrželi jste již výměr o zvýšení důchodu?

Jste spokojeni? Zabezpečí vám vyplácený důchod důstojné živobytí, nebo budete i nadále nuceni žít od dávky k dávce?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, Nassin před 1211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirkajirka

Ještě nedostal Se svým důchodem jsem spokojen. Někteří tolik peněz ani nevydělají. Jak kdo platil sociální a důchodové pojištění takový má důchod. Těch pět tisíc jsem daroval dětskému domovu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Žádný výměr se snad nedostává. Zvýšení důchodů se provádí automaticky. Jinak můj důchod je dostačující na bezstarostný život.
.............
Omlouvám se dudu, za mylnou odpověď. Dnes jsem obdržel oznámení o výši důchodu.

Upravil/a: Nassin

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Výměr jsem ještě nedostala a výše mého důchodu odpovídá mému pracovnímu nasazení. Jsem spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Zatím nedostal. Výše důchodu mi stačí díky levnému bydlení, dokonce jsem schopen i něco uspořit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Já mám II.stupeň tak si musím přivydělat.Ale jinak ještě jsem výměr o zvýšení nedostal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Zatím jsem nedostal, asi až po Novém roce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Žádný výměr o zvýšení jsem neobdržel. S výší současného důchodu jsem nadmíru spokojený. Celý život (s výjimkou prvního roku zaměstnání) jsem pilně pracoval za nadprůměrný plat nebo mzdu, na výši důchodu se to mile podepsalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
klob1

Ne, nedostal. A pravděpodobně nedostanu. Důchod neberu, ani nic podobného. Příjmy žádné, ale výdaje tučné, co se týče státu a placení pro.

před 1211 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek