Georgo2010

Občas si připadám, že mi to únavou vůbec nemyslí. Jak se to dá zlepšit?

Nejlepší odpověď
kropitko

nemyslet,,,,

Další odpovědi
hanulka11

ale myslí, podívej cos toho nasmolil

led

Treba si oddýchnuť.
Niekedy stačí na dvadsať minút úplne vypnúť myseľ a telo. (dať si dvacku)

anonym

Muzu vas potesit !! Me to nemysli , ani kdyz nejsem unavena … co bych za to dala , kdybych byla na vasem miste. ! 🙂 -iv-

lukas.lukas

Mám to samé

rockyx

Geratam 1200mg 1 tabletu denne – ucinna latka je piracetam, lekova skupina nootropika. Zlepsuje prokrveni mozku. Brat 3 mesice pak prestat, opakovat pokud je potreba znovu s odstupem par mesicu. Zlepseni kognitivnich funkci zaznamenate cca za 2 mesice. Je to bezpecny lek ktery dostanete bez receptu, prectete si vsak pribalovy letak abyste si byl jisty ze neni pro vas kontraindikovan

Cizecek.M

Jaj, já jsem na tom úplně stejně. Super, že tohle téma tu je… No, nicméně… Zkoumám, co na to a docela mě zaujal tento produkt https://www.nus­tore.cz/mlady-jecmen-premium-100-g-bio-nupreme/. Zkušenosti?

tyna.ryglova

Já třeba vsázím na sílu kamenů. Nosím speciální korálkové náramky https://www.mi­dorini.cz/koral­kove-naramky/ , které mají svoji energii a když je potřeba, tak mi přijde, že mi ji předají.