dudu

Obáváte se vizí, které nastínil Andrej Babiš na IV. sjezdu jeho strany?

Nebo vás perspektiva světlých zítřků zaujala až tak, že hnutí ANO na podzim dáte svůj hlas?

Nejlepší odpověď
pusinka50

V téhle republice to už jinak, než od desíti k pěti nepůjde. Dám asi hlas tomu, kdo řekne jasné NE uprchlíkům. Váhám mezi Babišem a Tomio Okamurou. Nutno dodat, že nad Okamurou přemýšlím vůbec poprvé.

Další odpovědi
zjentek

Ničeho se neobávám, férová politická stranas, či hnutí, podobné Ano, tady od listopadu 1998 ještě nebyla/o.

Oprava: 1989

Drap

Vizí se neobávám, hlas ano zřejmě nedám

Kepler

Zatím moc jasně program své strany neuvedl, tak si raději ještě počkám. Prozatím můj hlas ještě má, i když vůči Babišovi jisté výhrady mám.

Lamalam

Jaké vize Bureš nastínil nevím, hlas jim rozhodně nedám.

Kryšpín

Je to spasitel národa, velmi skromný, šikovný, umí také slibovat a mimo jiné pravil, – Daří se nám vracet zemi lidu, můj děda doplnil, že v únoru takové prohlášení má velký význam, dále doplnil, že rozdal 35 tisíc koblih zadarmo a jeho pobočník Faltýnek notoval, – naši soupeři se bojí. Jenom mně mrzí, že neměl při zvolení 100% hlasů-