mosoj

O kolik více je skladováno ve Vrbětickém muničním skladu více munice než je pro tento sklad povoleno ?

Myslíte, že je běžné skladovat velké dělostřelecké granáty a letecké pumy se zapalovači ?
Doplňuji:
Ví vůbec majitélé skladů co je to munice, nebo znají jenom MANY.

Nejlepší odpověď
setapouch

Opravdu si myslis, ze ti tu nekdo da funfovanou odpoved? Od stolu, bez znalosti prostredi a protokolu?

Další odpovědi
honza19hk

o kolik víc jí tam je asi ví jen ten kdo ji tam navozil. Nicméně žádná munice nebouchne sama od sebe za běžných podmínek. Tudíž můj názor je tomu někdo pomohl a´t už schválně nebo neopatrností. Pokud tomu někdo nepomůže tak není problém skladovat munici i ty pumy včetně iniciačního zaříření.
Tomuhle prostě někdo pomohl.

mosoj

Problém to není ale nesmí se to !!!!!!

honza19hk

proč by se to nesmělo. za dodržení bezpečnosti se to může, jak ymslíže skladuje munici armáda? myslíš že než vystřelí z tanku tak do nábojnice montují zapalovač či roznětku,
Tomuhle prostě někdo pomohl protože ikdyby to bylo se zapalovači samo to bouchnout nemůže. navíc areál podle všeho nebyl dobře zabezpečen,když se tam můžou projíždět lidi v autech a rally. To tam pak může kdokli zahodit cigáro a způsobený požár může munici aktivovat.