kajak98

O co si podle Vás tento měsíc Volodymyr Zelenskyj zažádá?

Nejlepší odpověď
paul1

Munici

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Nejsem jasnovidec a nezajímá mě to.

Savier

"Děngy" (Peníze)

Themeansar

Jiná odpověď

Potřebuje nutně boží pomoc jinak nemá šanci

Ametyst

Jiná odpověď

O vesmírnou loď Enterprise.

zjentek

Jiná odpověď

O co jen bude chtít.

Za pomoci zkorumpovaného Západu se stal jedním z nejvlivnějších komediantů, i hollywoodská esa mu mohou tiše závidět, případně prosit o svolení k osobní schůzce.

Doslova z nuly králem světa. Přitom i v tom hloupém fotbale musí ti kluci něco jakž takž umět, aby si zasloužili své jméno jako značku. Jinak je ožralci typu „fanda“ respektovat prostě nebudou! Zelenskyj nemusel nic. Tady alespoň na netu žádné výsledky neexistují (krom mlácení bimbasem do piána).