Pauka9

o čem se bavit s neznámým klukem na party?

Zajimalo by me, jak navazat kontakt s klukem na party, ktereho vubec neznam, ale chtela bych ho poznat? Ma prvni krok(prijt) udelat holka nebo kluk? A o cem se s nim zacit bavit? Pres facebook je to mnohem lehci zacit se s nekym bavit…

Nejlepší odpověď
venkovan

Kdo začne je dnes jedno – někdy je potřeba kluka nakopnout.
A o čem bavit – přeci o ledačems, ne o počasí.
Ale zajímavá reakce by byla téma kolik bys chtěla dětí, jak by měl partner doma pomáhat apod.
Co třeba – ahoj, jsem Bonifácie a hledám kluka který umí vařit, uklízet, prát, starat se o děti, opravovat auto, byt a dům a měsíční příjem tak okolo 50 tisíc s tím, že půjde nahoru.

Další odpovědi
JennyNicole

Dneska je jedno,kdo udělá první krok,i když já bych ho nikdy neudělala (moje špatná vlastnost)-na to mám svou hrdost a sytděla bych se..a je taky hezký,když si kluk holku chce získat a různě jí nadbíhá :) být tebou,tak se na něj občasi podívám,usměju se a když se „chytí“,tak buďto přijde sám a nebo za ním můžeš zajít a jako první bych se ptala na jméno,bydliště a řeba jakou školu navštěvuje :) na začátku to máš nejlehčí,můžeš se ptát na hodně věcí,když o něm vlastně nic nevíš. :)

Damiana

Možná by nebylo od věci se párkrát jeho směrem mrknout a usmát – navázat kontakt. Jestli sympatie opětuje, klidně až budete někde blíž u sebe, můžeš ho normálně pozdravit a zeptat se ho, jak se mu na party líbí a představit se. Pak už se snad začnete i víc bavit. Jestli ale po tvých významných pohledech si tě vyhledá a začne rozmlouvat on – body pro něj.:-)
Je fajn, že si přiznáváš ten rozdíl mezi FB a realitou, ale sama si uvědom, jak je to strašidlená představa do budoucna. Sezením u PC se zbytečně ochuzuješ o přímý kontakt, otevřené jednání. A to si říká o celkové odcizení a problémy s navázáním kontaktů. Chce to víc chodit mezi lidi a poznávat jejich reálné povahy a žít skutečným světem.