Avatar uživatele
kajda

Chtela bych kluka..

Je mi 13. A chtela bych s nekym chodit. Nejsem skareda, ale nemuzu najit toho praveho. Co mam delat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nedělej nic. V životě to chodí tak, že to co si moc přeješ, přijde když to nejméně čekáš.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lukas

Najdi si nějakej koníček, dělej něco co tě baví. S klukama se seznámíš u nějaké činnosti. Hledat kluka jen abys měla kluka je zbytečný, až to přijde tak to přijde :) Rozhodně se nemusíš bát toho že by tě někdo třeba pozdějí nechtěl protože jsi nezkušená, na to se nehraje, buď tě kluk bude mít rád takovou jaká jsi a nebo mu jde o něco jiného a v tom případě za to rozhodně nestojí :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

sem tady snad jedinej kdo nechce kluka?
Doplňuji:
co vivatis? > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/27064

věkově ste na tom stejně a -iv- říkala že jí dal košem, tak by měl bejt volnej…

Upravil/a: bolak

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, aramah Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já chci taky kluka :D))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

já bych zas chtěl holku, taky nejsem škaredej a taky nemůžu najít tu pravou. Jenže je mi 28 :{/> z toho vyplývá, že máš ještě času dost… ono to přijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Byť trpezlivá. Ten pravý ešte len príde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

To tak nefunguje – teď chci kluka a teď ho budu mít. Jen vydrž, hledej – kdo hledá, ten najde. Choď mezi lidi a on se někde vyklube ;o)
Doplňuji:
ááááááááááá bolak dohazovačem, tak jsem na to zvědavá :D

Upravil/a: Lucijej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Otázka je, co si pod chozením představuješ. Pokud jen kamarádství v rovině odpovídající věku, tak bych vsadil, že pár kamarádů máš.
Ale pokud již chceš vztah, tak se domnívám, že řada kluků s ohledem na tvůj věk si dá raději pokoj.
Nicméně nevěř tomu, že kluk sám přijde. Jaké žena zpravidla takového kluka něčím upoutáš, že on udělá ten zdánlivý první krok
Ty finty které na nás jako ženy používáte jsou vrozené, s nastupujícím věkem jsou stále čím dál vymakanější. Ale ve své podstatě jsou to drobné pohyby těla či jeho částí, kterými nevědomky kluka na sebe upozorníte.
Napíši to trochu jinak – často pracuji se studenty a studentkami. U většiny děvčat poměrně brzy vytuším, zda mají či nemají vážnější vztah. Popravdě – mám raději ty se vztahem, jsou nějak vyrovnanější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

já chci zas počítač :( ale jen nějaký nabušený stolní, toho bych měl jen na výkendy a normálně bych vedl svůj osobní vztah s notebookem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Nikdy jsem nechápala, proč každý hledá toho druhého. Pak z tebe vypadne, jak se na tebe ten kluk vykašle, že všichni jsou stejní a že všichni jsou svině. :D ..
Stačí čekat, on se najde sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vyčkej pár let a příjde sám 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Milá kajdo, já toho pravého našla skoro ve třiceti. Do té doby jsem si párkrát rozbila ústa, ale nakonec jsem ho našla. A to prosím v době, kdy jsem už žádného nechtěla, začala jsem řešit kariéru apod. Prostě se najednou objevil a bylo to. S klukama kamaraď, klidně časem i choď, až ten pravý přijde, poznáš to. Směrovky k němu nikde nejsou 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DeLanne

Věř mi, že pokud ve 13 nemůžeš najít kluka není to nic divného. Jistě ty si možná připadáš vedle těch co už od 10 s nikým chodí jako exot, ale věř mi že věčina z nich toho svého protějška ani nemuluje a chodím s ním jen aby zapadl/a. Radši si počkej, a nehrn se do toho pohlavě, však on někdo příjde ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

někdo mi dal nominaci ale za palec už se styděl :) že by vivatis dával zelenou k lovu sám na sebe?

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

já to jen zkoušela, jestli to jde :)

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jen nepovidej, ta nominace je jistě od Dr.Axla nebo od ocka

chlubit se cizím peřím, na to tě užije…

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

prdelky prdelky na to tě užije, ale né fakticky nekecám odbila 12 a nominovat sem mohla dál a naštvalo mě, že nevím jakej počet můžu udělit, když klikám a nic, nominace je jakoby udělena, ale ta 1 se tam neukáže..
tobě se to nestalo ??

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já nominuju jen sporadicky, málokdo si tu zaslouží, abych na něj najel kurzorem, natož abych na něj kliknul.. :)

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

aha tak to jo :))
já že jich mám tak pomálu :(

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

dyť máš ještě tsarbombu ne? tak se trochu snaž hele…holka nebuď líná :))

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ta je deaktivovaná !

před 4222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

ad Bohemica:jo,jo,je to stejné jako u rybařiny.Když to člověk nejméně čeká tak přijde kapr jako hrom.:-D

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

JJ, nejlepší je tom to překvapení, co? Já nerybařím, lovím jen s dravcem nebo houbařím. Ale funguje to. Když jdu z hub, utrmácená a naštvaná cestou zpět zakopnu o kapitální kousek přímo na cestě. :))

před 4224 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek