hellll

O čem jste si v závěru roku 1989 myslel/a, že to už za 30 let nebude existovat?

Nejlepší odpověď
hapiky

Bláhově jsem se domníval, že už nebudou žádní nedotknutelní…

Další odpovědi
Drap

O celém tomto systému. Věřil jsem tomu, že zvítězí rozum. Bohužel, mýlit se je lidské.

Kepler

Třeba Kofola, lentilky, salám gothaj…a vida jak se jim daří 🙂

ten který je

Naivně jsem se domníval,že v soutěži zvítězí kvalita oproti úplatkům.

dudu

Že lempli a nefakčenkové budou mít kuleváloš jako nikdy předtím a co jsou cikáni se pomalu budeme bát říci nahlas!

Pepa25

Komunisté …

Kajoch

Nenažraní lidé.