zjentek

O čem jsou videa, jako je to v odkazu níže? K čemu slouží? O čem vypovídají?

Podobných videí na internetu přibývá dnes a denně obrovské množství>>>https­://www.youtube­.com/watch?v=HUf8V4q­o3Ag&t=39s

Odpovědi
elkon

Třeba z dlouhé chvíle natočeno, ale význam žádný, nechápu, proč to někdo vůbec zveřejní.

Kelt

A v překladu jsem našel Větrný dech se zvukem moře.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

3,5k shlédnutí za 10 dnů, to je dost, že?

zjentek

…„shlédnutí“ je zde uvedeno záměrně a ironicky, jako pohled do nějaké hlubiny, propadáku…

anonym

To jsem asi natáčela já, hned po tom, co mě vylovili… jako oslavu 😁

zjentek

Seš FAKT DOBRÁ, video je to výživné (; D; D;