Shizuka

O čem je kniha Hlídač od Dickense Charlese

O čem je kniha Hlídač od Dickense Charlese ?
Můžete mi napsat o čem je zhruba tato kniha? :D
Doplňuji:
quentos – Ahahaha, Ne .. chci si to přečíst :D

Nejlepší odpověď
annas

l

Charles Dickens – Hlídač (1866, The Signal-Man), povídka – horor ze sbírky Mugby Junction – vánočního čísla časopisu All the Year Round

Obsah najdete v odkazu. Je to neupravený anglický překlad, ale snad pochopíte.

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://en­.wikipedia.or­g/wiki/The_Sig­nal-Man&prev=/sear­ch%3Fq%3DChar­le%2BDickens%2B%2Ban­d%2BThe%2BSig­nal-Man%29%26clien­t%3Dfirefox-a%26hs%3D4xb%­26rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial

Další odpovědi
isteron

Teraz som sledoval na ČT 2 od H. Haasa film z r. 1951. Bola to jeho vlastná práca z amerického prostredia na Southern Pacific railways, nebude to náhodou podľa toho istého scenára ?

quentos

copak, chybí jeden zápis do čtenářáku? :{P> to je ale smůla. Škoda že to ostatní respondenti neprokoukli, jinak by se na odpověď vykašlali.