BENYTA

Nutně si potřebuji stáhnout film – prosím poraďte mi jak na to – moje poprvé

Jde o Formanovy VLASY, mám totiž staženou verzi s dabingem a chtěla bych mít i tu s titulky. Opravdu nevím, zda je to legální, nebo ne,ale moc po tom toužím,ty písně si nedokážu přesně přeložit.
Tu první verzi jsem dostala s tím,že ta s titulky na netu není,doufám tedy, že je.
Moc děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
iceT

Na uložto to je,ale s dabingem nebo v originále bez tit.

Další odpovědi
bolak

Ják říká iceT, najeď na uloz.to, a ty soubory se tam jmenujou myslím „Hair.1979.DVDRip­.XviD.AR“, tak si je najdi.

nerthis

http://czshare­.com/?5137352 na filmy

Lukasy

Tak si stahni jenom titulky. Jinak stahovat pry legalni je a kdyby měli zavřit každeho co něco stahne tak nebude moc lidi venku volně pobíhat.

Reuef

odkaz na film ti sem nikdo neda ale zkus se podivat na uloz.to tam bys to mohla najit