FreddieR

Nový zaměstnavatel chce ke dni nástupu potvrzení z ÚP, ale zapomněl jsem na něj. Co mám dělat?

Dobrý den,

přišel mi email, že si mám donést potvrzení z ÚP. Jenže já tuto informaci zcela přehlédl a ÚP bude mít otevřeno až zítra v 8:00. Ovšem můj nástup je taktéž 8:00. Mám si raději jít pro potvrzení na ÚP a omluvit se nebo dojít bez potvrzení, aby se tento problém vyřešil později?

Myslel jsem si, že vyřazení z evidence ÚP se řeší až potom. Nevěděl jsem, že potvrzení z ÚP bude po mně vyžadováno.

Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že když přijdeš do práce bez potvrzení a s omluvou, svět se nezboří. Dodáš později.

Další odpovědi
nyjono

Určitě má přednost zaměstnání.
Potvrzení můžeš doložit později.
Nezapomeň se omluvit.

U zaměstnavatele nejde rimárně o vyřazení z ÚP, potřebuje to z jiných důvodů.