HOMER

Nový světový řád,víte už co to znamená?

Jestli máte čas,tak se podívejte na dokument v odkaze (zdaleka není jediný) a posuďte sami…

http://www.mus­twatch.cz/fil­m/esoteric-agenda/

http://www.eu­portal.cz/Arti­cles/6013-obama-calls-for-new-world-order.aspx
Doplňuji:
Znovu píšu,jestli máte čas,podívejte se na dokument v odkazu.Je zaměřený na velké množství témat,včetně tzv. new world order.
Účel této otázky opravdu není,abyste něco v rychlosti vysmolili do odpovedi.
to Tata:Nemyslím si,že bys věděl,o co se jedná!

Nejlepší odpověď
anonym

Příliš velkohubé,na můj vkus.
Nevyřvával už jednou někdo něco podobného?

Další odpovědi
aramah

Hodinu a půl jsem na to koukala,a ve finále?Jsem blbá jako před tím.I když pár myšlenek proč ne.

Tata

Další způsob jak zblbnout lidi. Kritikou starých mravů a přiblíženi člověka k přírodě. Zkrátka využití toho co je moderním trendem a co lidi osloví. Nejedná se o noví řád ale o nástup nové mladé generace mocipánů.

asasin66

Ve zkratce je to plán na likvidaci národních suverénních států a zavedení jednotné světové vlády.